Skip to content
Gry takie jak wordle

WYRAZIK Polska Gra 🕹️ Gry takie jak Wordle

What is Wyrazik Polska Gra? Wyrazik wordle to gra oparta na słynnej grze słownej wordle, ale tym razem dostosowana do odgadywania wyzwania w trybie polskiego wordle. Jest to genialna gra zwana również Wyrazik wordle game. Wyjaśnimy, z czego składa się Wyrazik, jak go pobrać i po co grać Wyrazik game Online. W tej grze musisz rozwiązać tajemnicze wyzwanie, to coś innego niż wordle, ale jeśli lubisz quizy lub gry logiczne, myślimy, że spodoba ci się ta gra online!

Contents

‎Wyrazik Polska Gra

WYRAZIK: Wordle po polsku. Polskie wordle. Odgadywanie wyrazu.

WYRAZIK Polska Gra
Nazwa gry Wyrazik
Kategoria Polskie
Nowy czas układanki 12:00 czasu lokalnego
Sesje 2022
Dodano odpowiedź dnia 09/09/2022
Wyrazik web official website https://wyrazik.pl/

Play Wyrazik

Jest to codzienna gra, w którą można grać tylko raz dziennie, wypróbowaliśmy ją i już nie możemy się doczekać, aby zagrać w nią ponownie jutro, aby podzielić się naszymi wynikami, rozwiązując polska gra z naszymi przyjaciółmi.

Możesz zostawić swoje wyniki lub jeśli chcesz, abyśmy zrecenzowali grę słowną online, której nie mamy na naszej lista gier takich jak wordle.

Czy chcesz play Wyrazik?

▶️ Jak grać w Wyrazika

Ten gra jak wordle jest bardzo prosty i obowiązują go pewne zasady:

  • Odgadnij słowo w 6 próbach.
  • Każde odgadnięcie musi być prawidłowym 5-literowym słowem.
  • Naciśnij przycisk Enter, aby przesłać.
  • Po każdym odgadnięciu kolor kafelków zmieni się, aby pokazać, jak blisko było Twoje odgadnięcie słowa.

Nowe słowo będzie dostępne każdego dnia!

Czy chcesz przesłać swoją grę na world3dmap.com?

🔥 Alternatywy dla gry słownej Wyrazik

Widzimy wiele aplikacji internetowych i mobilnych, które naśladują sposób działania Wordle i starają się zmniejszyć popularność tej nowej platformie. Niektórzy programiści wykorzystują ten sukces, aby uruchamiać aplikacje i dostarczać nam alternatywy spędzania wolnego czasu za pomocą naszej przeglądarki.

Zostawiamy Wam kilka alternatyw dla Wyrazika:

FAQ (najczęściej zadawane pytania)

What is Wyrazik?

WYRAZIK GAME DESCRIPTION: Wordle po polsku. Polskie wordle. Odgadywanie wyrazu. It’s a sklonuj grę słowną dostępne online za darmo.

Jak grać w Wyrazika?

W grze Wyrazik musisz codziennie rozwiązywać tajemnicze wyzwanie. Zasady są proste i łatwe w tej polskiej grze, takiej jak wordle.

Jaka jest kategoria gry Wyrazik?

Ta gra jest sklasyfikowana jako polskie słowo i jest polecana dla wszystkich grup wiekowych. Możesz znaleźć więcej gier takich jak wordle z tej kategorii, które w ciągu kilku dni stały się wirusowe dzięki sławie wordle.

Możesz być zainteresowany…

Na World3dmap.com interesują nas trendy, jesteśmy fanami map 3D i lubimy relacjonować wirusowe gry online. Uwielbiamy codzienne wyzwania i gry bez instalacji, dlatego zebraliśmy te najlepsze gry, takie jak wordle tego roku bez pobierania.

Literalnie wordle game

LITERALNIE Polska Gra 🕹️ Gry jak Wordle

What is literalnie polska gra? Literalnie wordle to gra oparta na słynnej grze słownej wordle, ale tym razem dostosowana do ...
Wyrazik wordle game

WYRAZIK Polska Gra 🕹️ Gry takie jak Wordle

What is Wyrazik Polska Gra? Wyrazik wordle to gra oparta na słynnej grze słownej wordle, ale tym razem dostosowana do ...
Szarada wordle game

SZARADA 🕹️ Polska Gra

Szarada wordle game 🕹️ Szarada is a polish game like wordle 👉 How to Play Szarada wordle online for free ...