Skip to content
Games like wordle

Wordle Türkçe 👉 Ücretsiz çevrimiçi oyna

Wordle Türkçe nedir? Bu trend bir kelime oyunudur ve bugün Wordle ‎tr 5 harfli çözümünü görmeden önce kendiniz çözmeye çalışın diye size bazı ipuçları bırakacağız, ancak bir yolu yoksa, size hepsini anlatacağız Wordle ‎ 5 harfli kelime. Bu internetteki en iyi kelime oyunudur, her gün Wordle ‎tr harfli Temmuz 23‘yi keşfetmek için oynayabileceğiniz, size açıklayacağımız çok temel kurallarla yeni bir meydan okumaya cevap verin ve hiçbir şey yüklemeye gerek kalmadan.

Wordle ‎tr harfli

Wordle Türkçe Bundle’da! Her gün yeni, 5 harfli bulmacayı 6 denemede bulun. Bugünün Wordle bulmacasını çözmek için hemen tıklayın. Kurallar çok basit: Gizli Türkçe kelimeyi 6 denemede tahmin etmeniz gerekiyor. Başlamak için ilk satıra herhangi bir kelime yazmanız yeterlidir. Harf doğru tahmin edilirse ve doğru yerdeyse, harf kelimedeyse, ancak yanlış yerdeyse yeşil olarak işaretlenir – sarı renkte ve harf kelimede değilse, kalır. gri. Gizli Türkçe kelimeyi 6 denemede tahmin edebilir misiniz?

Wordle Türkçe 👉 Çeşitli Harflerle Wordle Oyna

Gizli kelimenin uzunluğu 4 ila 11 harf arasında olan bir kelime bulmacası seçin.

Wordle Türkçe

Wordle 5 harfli

Kurallar çok basit: 6 denemede beş harfli gizli kelimeyi tahmin etmeniz gerekiyor. Başlamak için ilk satıra herhangi bir kelime yazmanız yeterlidir. Harf doğru tahmin edilirse ve doğru yerdeyse, harf kelimedeyse, ancak yanlış yerdeyse yeşil renkte vurgulanır – sarı renkte ve harf kelimede değilse, kalır gri. Altı denemede gizli Wordle 5 harfli kelimeyi tahmin edebilir misiniz?

Wordle 6 harfli

Wordle 6 harfli

Her tahmin Wordle 6 harfli doğru bir kelime olmalıdır. Göndermek için enter’a basın. Her tahminden sonra kutucukların renkleri tahmininizin yakınlığına göre değişecektir.

Dikkat! Bir şekilde herhangi bir cevabı yanlış bulduysanız. Yorum bölümünde bize bildirin.

Wordle 7 harfli

Kurallar çok basit: 6 denemede beş harfli gizli kelimeyi tahmin etmeniz gerekiyor. Başlamak için ilk satıra herhangi bir kelime yazmanız yeterlidir. Harf doğru tahmin edilirse ve doğru yerdeyse, harf kelimedeyse, ancak yanlış yerdeyse yeşil renkte vurgulanır – sarı renkte ve harf kelimede değilse, kalır gri. Altı denemede gizli Wordle 7 harfli kelimeyi tahmin edebilir misiniz?